O mnie

52025793_1256101461204291_2852397333004419072_nMarcin Ujejski - KIM JESTEM DZIŚ?

Autor bloga Biznesjestprosty.com. Prezes zarządu grupy kapitałowej Blue Timber S A. w skład której wchodzą spółka TIMBER TRADERS INVESTMENT  z sektora zajmującego  się obrotem drewna na rynku wschodnim i polskim, spółka z branży nieruchomości TIMBER ESTATES, marka DREWNO DLA DOMU działająca w sprzedaży detalicznej wyrobów z drewna oraz  OXYGEN FOREST POLAND zajmująca się sadzeniem drzew szybko rosnących na terenie Polski. Założyciel fundacji Polski Instytut Przedsiębiorczości wspierającej środowisko start-upowe i start w biznesie.

Więcej informacji można znaleźć na naszych stronach:

www.GrupaTimber.com

www.drewnodladomu.pl

www.facebook.com/marcin.uski

www.linkedin.com/in/marcin-ujejski

www.instagram.com/biznesjestprosty

www.facebook.com/drewnodladomu

www.facebook.com/Oxygen-Forest-Poland Dlaczego piszę bloga?

„Sukces to droga, a nie miejsce przeznaczenia. Niezależnie od tego czy chodzi o nieruchomości, inwestowanie w akcje, marketing sieciowy, czy prowadzenie pralni chemicznej, wszyscy ludzie sukcesu wychodzą z tego samego miejsca. Budzą się pewnego dnia, wstają z łóżka, przeciągają się – i zaczynają !!!”

Wierzę, że każdy bez względu na swoją historię, pochodzenie czy status ma w sobie potencjał do realizowania najtrudniejszych życiowych marzeń, a zdolność ich realizacji zależy mocno od naszego poczucia wartości.

Marzę by poprawić poziom nauczania w Polsce – uważam, że wiedza przekazywana w szkołach jest niedopasowana do obecnych czasów. Ta wiedza nie jest już aktualna! Ona była aktualna  w czasach naszych dziadków. Dziś jest nowa era, era nowoczesności i dlatego ludziom potrzeba nowoczesnej edukacji, takiej która zapewnia szczęście w dzisiejszych czasach, a nie 100 lat temu… Tradycyjna edukacja to informacja, prawdziwa edukacja to transformacja. Nowoczesna wiedza musi zmieniać ludzi, czynić ich lepszymi pod każdym względem, każdego dnia, wtedy ludzie będą naprawdę SZCZĘŚLIWI.

Zdjęcia z instagrama
  • Biznes
    jest
    prosty