O mnie

52025793_1256101461204291_2852397333004419072_nMarcin Ujejski - KIM JESTEM DZIŚ?

Autor bloga Biznesjestprosty.com. Prezes zarządu grupy kapitałowej Blue Timber S A. w skład której wchodzą spółka TIMBER TRADERS INVESTMENT  z sektora zajmującego  się obrotem drewna na rynku wschodnim i polskim, spółka z branży nieruchomości TIMBER ESTATES, marka DREWNO DLA DOMU działająca w sprzedaży detalicznej wyrobów z drewna oraz  OXYGEN FOREST POLAND zajmująca się sadzeniem drzew szybko rosnących na terenie Polski. Założyciel fundacji Polski Instytut Przedsiębiorczości wspierającej środowisko start-upowe i start w biznesie.

Więcej informacji można znaleźć na naszych stronach:

www.GrupaTimber.com

www.drewnodladomu.pl

www.facebook.com/marcin.uski

www.linkedin.com/in/marcin-ujejski

www.instagram.com/biznesjestprosty

www.facebook.com/drewnodladomu

www.facebook.com/Oxygen-Forest-Poland Dlaczego piszę bloga?

„Sukces to droga, a nie miejsce przeznaczenia. Niezależnie od tego czy chodzi o nieruchomości, inwestowanie w akcje, marketing sieciowy, czy prowadzenie pralni chemicznej, wszyscy ludzie sukcesu wychodzą z tego samego miejsca. Budzą się pewnego dnia, wstają z łóżka, przeciągają się – i zaczynają !!!”

Wierzę, że każdy bez względu na swoją historię, pochodzenie czy status ma w sobie potencjał do realizowania najtrudniejszych życiowych marzeń, a zdolność ich realizacji zależy mocno od naszego poczucia wartości.

Marzę by poprawić poziom nauczania w Polsce – uważam, że wiedza przekazywana w szkołach jest niedopasowana do obecnych czasów. Ta wiedza nie jest już aktualna! Ona była aktualna  w czasach naszych dziadków. Dziś jest nowa era, era nowoczesności i dlatego ludziom potrzeba nowoczesnej edukacji, takiej która zapewnia szczęście w dzisiejszych czasach, a nie 100 lat temu… Tradycyjna edukacja to informacja, prawdziwa edukacja to transformacja. Nowoczesna wiedza musi zmieniać ludzi, czynić ich lepszymi pod każdym względem, każdego dnia, wtedy ludzie będą naprawdę SZCZĘŚLIWI.

  • Biznes
    jest
    prosty